Ми працємо під час війни!

М'ячі волейбольні

Порівняти товари (0)


М'яч для пляжного волейболу Mikasa VLS300

VLS300-офіційний м'яч FIVB для пляжного волейболу. М'яч сконструйований з використанням унікальних вигнутих панелей і розробленого більш м'якого матеріалу, який полегшує вплив на руки гравців. Внутріш..

1 відгук

1947 грн. 2262 грн.

Пляжний волейбольний м'яч Mikasa VXS RDP-1

Пляжний волейбольний м'яч Mikasa VXS RDP-1-це Аматорський тренувальний м'яч для початківців і просунутих волейболістів, виготовлений з дуже м'якої синтетичної шкіри. Створений для гри на пляжі, має сп..

0 відгуків

516 грн. 600 грн.

М'яч волейбольний дитячий Mikasa VS170W-Y-BL

М'яч волейбольний дитячий Mikasa VS170W-Y-BL-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Має невелику вагу і м'яке покриття. Рекомендується для гри в залі.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраМ'яч кле..

0 відгуків

672 грн. 840 грн.

М'яч волейбольний Mikasa MGV260

М'яч волейбольний Mikasa MGV260

М'яч волейбольний Mikasa MGV260-виготовлений з міцної штучної шкіри, якісно зшитий. Рекомендований для гри в спортивному залі.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраКамера з бутилкаучукаДля гри в заліМ'..

0 відгуків

1032 грн.

М'яч для пляжного волейболу Mikasa VXT30

Ідеальна модель для того, щоб урізноманітнити відпочинок на пляжі. Дуже контрастна расцетка для кращої видимості на сонці, що зробить реакцію більш швидкою. Є цей м'яч для волейболу реплікою м'яча VLS..

0 відгуків

1308 грн. 1500 грн.

М'яч для пляжного волейболу Mikasa VXS-AP FIVB

М'яч для пляжного волейболу Mikasa VXS-AP з логотипом FIVB Official — офіційний стандарт FIVB для волейбольних м'ячів.Характеристика:MSPT( Mikasa Soft Play Technology): додатковий шар піни між покришк..

0 відгуків

516 грн. 567 грн.

М'яч волейбольний Mikasa VXS-RDP2

М'яч волейбольний Mikasa VXS-RDP2-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Має дуже м'яке покриття. Рекомендований для любителів.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраКамера з бутилкаучукаMikasa Sof..

0 відгуків

436 грн. 623 грн.

М'яч волейбольний Mikasa VXS-RDP1

М'яч волейбольний Mikasa VXS-RDP1-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Має дуже м'яке покриття. Рекомендований для любителів.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраКамера з бутилкаучукаMikasa Sof..

0 відгуків

436 грн. 623 грн.

М'яч волейбольний Mikasa VXS-CA

М'яч волейбольний Mikasa VXS-CA-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Має дуже м'яке покриття. Рекомендований для любителів.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраКамера з бутилкаучукаMikasa Soft ..

0 відгуків

436 грн. 623 грн.

М'яч волейбольний MIKASA VXS-BA2

М'яч волейбольний MIKASA VXS-BA2-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Має дуже м'яке покриття. Рекомендований для любителів.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраКамера з бутилкаучукаMikasa Soft..

0 відгуків

436 грн. 623 грн.

М'яч волейбольний Mikasa VSO2000

М'яч волейбольний Mikasa VSO2000-виготовлений з міцної штучної шкіри, якісно зшитий. Рекомендований для гри в спортивному залі.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраКамера з бутилкаучукаДля гри в заліМ..

0 відгуків

369 грн. 498 грн.

М'яч волейбольний Mikasa VSG

М'яч волейбольний Mikasa VSG-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Має м'яке покриття. Світловідбиваючі частинки, додані в штучну шкіру, забезпечують видимість м'яча в темний час доби.Характерис..

0 відгуків

436 грн. 623 грн.

М'яч волейбольний Mikasa V300W-AT-TR

М'яч волейбольний Mikasa V300W-AT-TR-виготовлений з високоякісної штучної шкіри. Рекомендується для тренувань і відпрацювання техніки нападаючих ударів.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраМ'яч клеєни..

0 відгуків

2412 грн. 3015 грн.

М'яч волейбольний Mikasa V200W-CEV

М'яч волейбольний Mikasa V200W-CEV - це професійна модель м'яча з високоякісної штучної шкіри. Виготовлений за сучасними технологіями.Характеристика:Офіційна модель для матчів Ліги чемпіонів Європейсь..

0 відгуків

2376 грн. 2970 грн.

М'яч волейбольний Mikasa V1. 5W

М'яч волейбольний Mikasa V1.5W-це сувенірний м'яч, який сподобається кожному любителю волейболу. Виготовлений з високоякісної штучної шкіри.Характеристика:Матеріал: штучна шкіраМ'яч шитийКількість пан..

0 відгуків

363 грн. 453 грн.

М'яч волейбольний Mikasa MVA390

Синтетична шкіра.Клеєний.М'яч волейбольний, рекомендований для гри в залі.Також в нашому магазині можете купити: взуття підібрати тут , одяг підібрати тут для різних видів спортуПереглянути всі м'ячі..

0 відгуків

665 грн. 759 грн.

М'яч волейбольний Mikasa MVA350

- М'яч для любителів і початківців- Нова конструкція м'яча забезпечує більш високий відскік при меншій силі удару. М'яч менше ковзає в руках.Синтетична шкіра, машинне зшивання.Розмір - №5Також в нашом..

0 відгуків

558 грн. 597 грн.

М'яч волейбольний Mikasa MVA310

Ігровий м'яч серії 'Delux competition performance' - якість ідентична MVA300-гладка поверхняМ'яч волейбольний, рекомендований для гри в залі.Також в нашому магазині можете купити: взуття підібрати тут..

0 відгуків

1399 грн. 1610 грн.

Показано 1 по 18 з 21 (Всього сторінок 2)

М'ячі волейбольні

М'ячі волейбольні

В інтернет магазині https://vial-sport.com.ua можете купити м'ячі волейбольні.

Доставка товарів по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький , Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець- Подільський