Ми працємо під час війни!

Кімоно

Порівняти товари (0)


Кімоно для карате біле MATSA МА-0016 (бавовна, р-р 110-160см, щільність 240г на м2)

Кімоно для карате біле MATSA МА-0016 (бавовна, р-р 110-160см, щільність 240г на м2)

Кімоно для карате біле MATSA МА - 0016 (бавовна, р-р 110-160см, щільність 240г на м2) виконано з бавовняної тканини, має спеціальні підсилюючі вставки в місцях найбільшого зносу, за рахунок чого має д..

0 відгуків

500 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Кімоно

Кімоно

Кімоно є необхідною уніформою для занять деякими бойовими мистецтвами і спортивними єдиноборствами. Кімоно - це традиційний одяг жителів Японії, в російській же мові під терміном кімоно розуміють уніформу для японських і корейських єдиноборств. В Японії, Європі і Америці уніформу для практики бойових мистецтв називають «ги» (gi) додаючи перед цим назву єдиноборства, тобто «дзюдогі» (judogi) або «каратеги» (karategi). Кімоно для таеквондо - називають добок (dobok). Do значить шлях, bok - одяг, виходить щось типу одягу для осягнення шляху.

Кімоно для карате (karategi). Федерація WKF розділяє стандарт кімоно на два види - кімоно для ката і кімоно для куміте. Кімоно для ката більш щільне, ніж для куміте і дещо відрізняється кроєм. Колір каратеги для змагань обов'язково білий, колір кімоно для тренувань може визначати клуб, але колір каратеги для змагань завжди білий.

Кімоно для дзюдо або дзюдогі (judogi). Припускають, що дзюдогі створив засновник дзюдо Дзігоро Кано в кінці позаминулого або на початку минулого століття. Професор Кано, який взяв за основу уніформу для дзю-дзюцу, і подовжив рукава куртки і штанини брюк. Уніформа для дзюдо набагато щільніше, ніж каратеги, особливо посилені області коміра, одворотів і рукавів для можливості виконання захоплень і кидків, а також брюк в області колін для боротьби в партері. Міжнародна федерація дзюдо IJF (International Judo Federation) строго регламентує розміри кімоно, такі як довжина і ширина рукавів і штанин, а також щільність матеріалу. При проведенні національних або міжнародних змагань допускається використання дзюдогі тільки білого або синього кольору. Кожен учасник зобов'язаний мати два комплекти кімоно, так як колір кімоно, в якому дзюдоїст виходить на сутичку, визначаються суддівською колегією.

Кімоно для джиу-джитсу або дзю-дзюцу зване ги (gi) - дуже схоже на кімоно для дзюдо, але має більш щільні і короткі манжети на брюках і куртці. Міжнародна федерація бразильського джиу-джитсу IBJJF допускає до змагань кімоно білого, синього або чорного кольору.

Кімоно для айкідо або айкідогі (aikidogi) також схоже на дзюдогі. Айкидока займаються в кімоно білого кольору. Айкідогі складається з куртки - уваги, штанів - дзубон і пояси - оби. Майстри досягли рівня «чорного пояса» тренуються в спеціальних широких чорних штанях хакама (hakama).

Кімоно для тхеквондо або правильніше сказати - добок (dobok) буває двох основних видів: WTF і ITF. Спортсмени з Всесвітньої федерації таеквондо WTF (World Taekwondo Federation) використовують добок з V-подібною горловиною скроєний наближено до корейської національному одязі ханбок. Куртка послідовників Міжнародної федерації таеквондо ITF відрізняється зібраними, але вираженими статями. Послідовники традиційних корейських бойових мистецтв використовують добок близький до японського ги.

Неодмінним атрибутом кімоно є пояс обі (яп. - obi) або ти (кор. - tti). Колір пояса визначається рівнем майстерності. Але на змаганнях з карате WKF спортсмени виходять тільки з червоним або синім поясом, в залежності від вимог жеребкування.

У нашому магазині Ви можете купити кімоно світових брендів таких як ADIDAS, VENUM, TOKAIDO, MIZUNO, ARAWADZA, KWON, PINE TREE, MURI OTO для різних єдиноборств. Ми допоможемо Вам правильно підібрати модель і розмір.

В інтернет магазині https://vial-sport.com.ua можете купити кімоно.

Доставка товарів по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький , Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець- Подільський