Ми працємо під час війни!

Захисна амуніція

Захисна амуніція

Захисна амуніція для спортивних єдиноборств та силових видів спорту - це далеко не порожній звук. Коли Ви займаєтеся боксом, карате, муей-тай або ММА. Захисне спорядження дозволяє звести до мінімуму ризик отримання травми на змаганнях і на тренуваннях. Що б відточити новий прийом і довести його до автоматизму вам доведеться відпрацювати його не одну тисячу разів. Надійний шолом (boxing headgear) стане гарною підмогою в спарингу. Боксерські бинти (boxing handwraps) захистять ваші кисті від перевантажень і травм при відпрацюванні ударів руками. Хороша капа, збереже ваші зуби і захистить губи від розтинів. Якісні протектори на стопи і гомілки (shinguards, shin and instep protectors) дозволять напрацювати хороший лоу-кік (low-kick) і захистять ваші гомілки і стопи від непотрібних травм або професійних захворювань. Захист паху (groin protector) знадобиться у багатьох спортивних єдиноборствах. Захисний жилет дасть вам можливість відпрацювати техніки ударів по корпусу не на важкому нерухомому мішку, а на рухомому суперника.

На сьогоднішній день існує багато гідних брендів, які пропонують якісну захисну амуніцію для єдиноборств. Shock Doctor, Title boxing, Ringside, Everlast, Adidas, Grant, Twins special, Fairtex, Bad Boy, Hayabusa, Venum, RDX, Tapout.

У нашому магазині Ви можете купити захисну амуніцію різних видів і торгових марок. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати відповідну захист для вирішення ваших тренувальних завдань.